Sklep miesny kabaty

Wizytówką sklepu mięsnego, albo i sklepu skupiającego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w wag witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zapraszają do zakupów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

https://rev-mind-plus.eu/cz/

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy również serów. Stanowią toż ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie stały urządzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta dodatkowo wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a dodatkowo podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą być oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest niezwykle ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na konkretne jak i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a jeszcze serów. Doskonale dodaje się do krojenia takich towarów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Ale w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a i możliwość zapisu sposobu ich stwarzania w organizacji programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego artykułu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została zbudowana z największej jakości produktów, i prosto z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia kupią na usprawnienie pracy do danego produktu. I urządzona jest w stół dany do odkładania pokrojonych plasterków.