Program ksiegowy buchalter

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w środowisku Windows, są bardzo proste i ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli ruszać się tabulatorem. Istnieją także firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w kolejne komputery. Dla nich teraz stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie nowe rozwiązania również łatwości w klasycznej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i pełnej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, więcej w walutach obcych. W ramach aplikacji dostępna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można wykorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem planu jest moduł Płace. Występuje on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Można w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli też na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a ponadto generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludziach użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Potrafi to żyć mocno udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może łączyć się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, jakie z rozmaitych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupie klasycznej.