Krajalnica z nozem teflonowym

https://form-explode.eu/lv/Formexplode - Efektīvs risinājums, lai iegūtu muskuļu masu bez ilgstošas spīdzināšanas sporta zālē!

Urządzenie bizerba gsp-v więc nic nowego jak ręczna krajalnica grawitacyjna, która urządzona pozostała w współczesne funkcjonalności. Jak sama nazwa wskazuje dana jest w centralnej wadze do cięcia wędlin i sera. Urządzona stanowi w jednoczęściową płytę oporową.

Płyta ta również jest kanał drenażowy oraz podwyższoną krawędź stołu. Dzięki temu żadne płyny nie są w stanie ociekać na ladę i trzyma zachowana czystość oraz spokój w mieszkaniu pracy zgodnie z regułami bhp. Ostrzałka może być bez problemów myta w zmywarce. Niniejsza krajalnica zezwala na krojenie nie ale już wspomnianych serów i wędliny, lecz jednocześnie ciała w wielkich częściach. Podwyższone nóżki dają szansę łatwego czyszczenia obszarów znajdujących się pod krajalnicą. Precyzyjne krojenie dane jest za pomocą odpowiedniej gałki regulacji grubości. Przedstawia ona zdolność krojenia kawałków wielkości 0 do 3 milimetrów. Średnica noża wynosi 330 milimetrów. Potrzebne zasilanie to 230 V. i wymagana głębokość blatu wynosi 70 centymetrów od ściany. Krajalnica bizerba gsp-v jest niezwykle dostępna w obsłudze, a zarówno w ochronie również w czyszczeniu. Omawiany rodzaj krajalnicy z powodzeniem znajdzie zastosowanie w niewielkich i średnich placówkach handlowych, sklepach spożywczych czy mięsnych również w gastronomii. Przedstawia się dużo mniejszym zapotrzebowaniem na moc elektryczną niż inne widoczne na placu krajalnice. W trybie standby nie zużywa energii, a obudowa wykonana jest z anodowanego aluminium. Krajalnica jest nowoczesnym urządzeniem. Posiada dobrą powierzchnię bez kantów, bez naroży. Jest narzędziem praktycznie niezniszczalnym. Części składowe krajalnicy są bardzo popularne w demontażu. Sama krajalnica ukazuje się wysokim bezpieczeństwem oraz komfortem pracy.